Sports&Other
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber

3 participanți

In jos

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber Empty Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber

Mesaj  Admin Joi Aug 18, 2011 9:14 am

Aici puteti vorbi despre orice , dar fara injuraturi sau jigniri.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 38
Data de înscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Medgidia

https://th3-sk.forumgratuit.ro

Sus In jos

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber Empty Heh

Mesaj  EoVSlash Joi Aug 18, 2011 10:48 am

Liber? Ce sa zic bravo frate pentru acest forum reusit si sper sa ai succes cu el :X cyclops
EoVSlash
EoVSlash

Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Undeva Pe Terra

Sus In jos

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber Empty Re: Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber

Mesaj  Admin Joi Aug 18, 2011 10:49 am

Multumesc mult.. Sa speram ka o sa le placa tuturor ..
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 38
Data de înscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Medgidia

https://th3-sk.forumgratuit.ro

Sus In jos

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber Empty Re: Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber

Mesaj  Admin Lun Aug 22, 2011 1:16 pm

EXISTA 3 LUCRURI IN VIATA CARE NU SE INTORC NICIODATA... TIMPUL, CUVINTELE SI OPORTUNITATILE... EXISTA 3 LUCRURI CARE TE POT DISTRUGE: MINCIUNA, ORGOLIUL SI INVIDIA... EXISTA 3 LUCRURI PE CARE NU TREBUIE SA LE PIERZI: SPERANTA, RABDAREA SI ONESTITATEA... SI EXISTA 3 LUCRURI DE MARE VALOARE: FAMILIA, IUBIREA SI PRIETENIA...
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 38
Data de înscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Medgidia

https://th3-sk.forumgratuit.ro

Sus In jos

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber Empty :)((((

Mesaj  dorin Vin Sept 09, 2011 6:21 pm

daca am dat pe logare automata cum pot sa facsa nu ma mai logheze automat Question

dorin
Vizitator


Sus In jos

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber Empty dorin

Mesaj  ()()()) Vin Sept 09, 2011 6:23 pm

daca am dat logare automata cum fac sa nu ma mai logheze automat Question Question Question Question

()()())
Vizitator


Sus In jos

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber Empty smecher

Mesaj  andreizma Sam Oct 15, 2011 10:53 am

e smecher frate bravoo :X pale [i][b][url=daa]daaaaaaaaaa[/url][url=click aici]click aici[/url]
andreizma
andreizma

Mesaje : 35
Data de înscriere : 20/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati

Sus In jos

Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber Empty Re: Acest topic este facut pentru toti ultilizatori care vor sa vorbeasca liber

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum